Hakkımızda

1988 yılında kurulan firmamız 2001 yılında hırdavat sektörüne girmiştir. Kurulduğu ilk günden bugüne ahlaki değerlerinden ödün vermeden büyük bir özveri ve 35 yılı aşkın tecrübesi ile ticari faaliyetlerini sürdürmektedir.

Endüstriyel kilit ve menteşe üzerine yoğunlaşan firmamız, elektrik pano, bilgisayar kabinleri, jeneratör, kompresör, mobilya ve makine üreticilerine hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Misyonumuz, endüstriyel kilit ve menteşe konularında uzmanlaşmış olarak, elektrik pano, bilgisayar kabinleri, jeneratör, kompresör, mobilya ve makine üreticilerine yüksek kaliteli ürünler ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarak müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutarak, sektörde öncü bir konumda bulunmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz, başta kilit ve menteşe olmak üzere hırdavat sektöründe müşterilerine yüksek kaliteli ürünler sunan lider bir firma olarak tanınmak ve bu liderliği sürdürmek için çalışmaktır. İnovasyon ve sürekli gelişim, vizyonumuzun temel taşlarıdır. Aydın Hırdavat olarak gelecekte de sektörümüzdeki öncü konumumuzu koruyarak büyümeyi ve gelişmeyi sürdürmeyi hedefliyoruz.